August 20, 2021

Customer Support Specialist (French, Spanish, Italian or Slovak speaker)

Autenti

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie troszczyć się o klientów komunikujących się po francusku, hiszpańsku, włosku lub słowacku.

Na co dzień będziesz towarzyszyć klientom w odkrywaniu funkcjonalności platformy SaaS oraz rozwiązywać zgłaszane trudności w użytkowaniu platformy (mail, chat, telefon).

Kwalifikacje

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania i aktywizacji klientów,
  • Biegłość w posługiwaniu się choćby jednym z wymienionych języków: francuski, hiszpański, włoski, słowacki. Znajomość innych języków jest bardzo mile widziana! :)
  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach, wielozadaniowość).
  • Umiejętność analizy danych i informacji wraz z wyciąganiem wniosków.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość HubSpota.

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • Praca przy innowacyjnym projekcie, który robi różnicę - dla pracowników i środowiska (promujemy rozwiązania paperless).
  • Możliwość wprowadzania nowych rozwiązań/narzędzi w obrębie testowania.

Ponadto:

  • Umowa o pracę lub B2B (na czas nieoznaczony).
  • Częściowa praca zdalna (w trakcie pandemii pełna).
  • Karta multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny.
  • Nowe, przyjazne biuro (parking, stojaki dla rowerów, prysznice, strefa odpoczynku).

web:3.238.132.225:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/):2021-09-23 11:11:01