May 3, 2021

Customer Support Specialist

Autenti

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie troszczyć się o klienta i jego doświadczenia w użytkowaniu platformy Autenti i innych naszych usług.

Jak to zrobisz?

  • Towarzysząc klientom w odkrywaniu funkcjonalności platformy SaaS,
  • Rozwiązując zgłaszane trudności w użytkowaniu platformy (mail, chat, telefon),
  • Pracując nad poprawą standardów jakości obsługi naszych klientów.

Kwalifikacje

Czego poszukujemy u kandydatów?

Wysokiej komunikatywności, inteligencji emocjonalnej i umiejętności aktywnego słuchania. Tak niewiele a jednocześnie tak dużo potrzeba żeby być dobrym w pracy z klientem. Jeśli spełniasz powyższe to masz szansę dołączyć do ekipy Autenti.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy z klientami w obszarze rozwiązań SaaS lub e-commerce,
  • Czujesz się świetnie w rozwiązywaniu zgłoszeń klientów,
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Masz łatwość tłumaczenia żargonu technicznego na język potoczny.

To Twoje szanse znacznie wzrosły!

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie 3500 pln netto + dodatek za dyżury
  • MultiSport, opieka medyczna,
  • Wsparcie zespołu - pracujemy w kameralnym, kilkuosobowym składzie,
  • W czasach pandemii pracujemy w pełni zdalnie - docelowo w modelu hybrydowym,

web:3.236.231.61:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/):2021-05-06 06:46:53