April 9, 2021

Inżynier Testów Automatycznych

Autenti

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

Twoja codzienna praca polegać będzie na:

  • opracowaniu scenariuszy testowych,
  • pisaniu testów automatycznych,
  • przeprowadzaniu testów regresji, eksploracyjnych i innych,
  • zarządzaniu wewnętrzną bazą wiedzy,
  • analizie funkcjonalnej i współpracy z zespołem produktowym,

Kwalifikacje

U kandydatów szukamy:

  • doświadczenia w pisaniu testów automatycznych,
  • znajomości języków skryptowych (np. Python),
  • świetnej znajomości zagadnień manualnego testowania aplikacji webowych,
  • gotowość do tworzenia i utrzymywania dokumentacji wewnętrznej,
  • proaktywności, skrupulatności i samodzielności,
  • znajomości Selenium,
  • znajomość Postman,

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • umowa o pracę lub B2B,
  • multisport, opieka medyczna, zdrowe przekąski,
  • wsparcie zespołu - pracujemy w kameralnym, kilkuosobowym zespole SCRUMowym,
  • praca nad własnym produktem z dużą samodzielnością i możliwością wpływu na dobór rozwiązań,
  • możliwość rozwoju w kierunku tworzenia i zarządzania zespołem testerów,
  • wyjazdy integracyjne,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (lub pełnej pracy zdalnej w trakcie lockdownu),
  • pachnące nowością biuro w doskonale skomunikowanym kompleksie technologicznym na Czerwonych Makach,
  • narzędzia: Postman, Azure DevOps, Selenium, Slack, G-SUITE.

web:3.236.231.61:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/):2021-05-06 06:46:17