March 17, 2021

Java Developer

Autenti

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję, kompetencje i duże doświadczenie na rynku internetowym. Tworzymy nowatorskie projekty. Pracujemy z zamiłowania do technologii, którą wykorzystujemy, aby budować efektywne modele biznesowe dla naszych Partnerów. Jeśli interesują Cię cyfrowe technologie, posiadasz pasję, kompetencje i doświadczenie na rynku internetowym, cenisz rozwój i pracę z najlepszymi specjalistami i chcesz pracować w firmie z przyszłością – jesteś osobą, na którą czekamy!

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • będziesz współtworzyć platformę SaaS Autenti oraz pozostałe produkty i usługi Autenti,
  • będziesz pracować w dziedzinie podpisu elektronicznego,
  • weźmiesz udział w tworzeniu nowatorskich interfejsów integracyjnych, zarówno dostępnych publicznie, jak i dla naszych aplikacji, takich, że sam chciał(a)byś ich używać.

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

  • kandydat zna wspólczesną (8 i wyżej) Javę, i kilka kluczowych framework'ów w tym Spring
  • na hasła OOP i OOD kandydat nie mówi "coooooo ?",
  • znajomości na dobrym poziomie rozwiązań do testów unitowych, i umiejętności wykorzystania mockowania w ich konstrukcji,
  • ogólnej wiedzy z zakresu baz danych,
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury oprogramowania,
  • umiejętności współpracy zespołowej oraz samoorganizacji,
  • duch „software craftsman”,
  • chęć do uczenia siebie i innych.

Dodatkowe informacje

Jak pracujemy?

  • stosujemy metodyki zwinne,
  • rozwijamy mikroserwisy zgodnie z zasadami DDD,
  • kładziemy nacisk na jakość kodu, stosujemy m.in. Clean Code,
  • wykorzystujemy Event Sourcing oraz CQRS,
  • nie odpuszczamy code review oraz chętnie programujemy w parach,
  • specyfikujemy funkcjonalności poprzez BDD i TDD.

web:3.236.228.250:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/):2021-04-12 00:14:18